Tercüme-i Hal

Evrende sayısız varlık içinde insan denilen küçük bir grubun ufacık bir üyesiyim. Aslında sen ben olayı değil, her şeyi kendimden bir parça gibi görüyor, öyle davranıyorum. Dünyaya kendim gelmedim, hayatı da başkasından öğrendim. Ölüm de isteğim dışında olduğundan çok havaya girmiyorum. Büyük oranda benim dışımda olan hayata uyum sağlamaya çalışıyorum. Biz‘in biraz edebiyatçı, biraz felsefeci ve hayatın gidişatına kafayı takmış tarafıyım.

Yazdıklarım bana gösterilenlerdir. Amacım ifademin tam olmasıdır.

DMY.info logoSormaya çalışıyorum. Kesinliğe ulaşmak yerine sizinle birlikte sorguluyorum. Yazılar ortak uzlaşıyı çözme çabasıdır. Yazmak sizinle birlikte deva bulmaktır. İnsanlığı anlamaya çalışıyorum. İnternet vasıtasıyla insanlığa anında ulaşıyorum. İçeriğe ilişkin sorularınız için iletişimi kullanabilirsiniz. Sağ taraftaki form sayesinde yeni yazılardan haberdar olabilirsiniz.

Doğuhan Murat Yücel eğitimTedrisat

  • Edebiyat, felsefe, kamu yönetimi- lisans
  • Edebiyat, felsefe- yüksek lisans
  • Felsefe- doktora(devam)

Neşriyat

Tebligat

  • Hukukun Gençleri Sempozyumu- 6 Şiddetin Mağdurlarının Yaşamlarına Olan Etkisi, D.M.YÜCEL, Şiddetin Çeşitleri- Farklı Bir Olay Yeri: Sanal Gerçek, Kasım 2015, Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi- Eskişehir.
  • Milli Eğitim Bakanlığı FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi, D.M. YÜCEL, EBA ve E-Okul Oyunlaştırma İmkanları, Kasım 2017, Ankara.

Ehl-i Takib için İçtimai Muhabere

Yeni yazılar e-postanıza gelsin:

Doğuhan Murat Yücel